ارائه خدمات میکاپ

ارائه خدمات میکاپ

میکاپ چیست

میکاپ چیست؟ از گذشته‌‌‌‌های دور تا الان، زیبایی در ذات همه انسان ها وجود داشته و هر فردی زیبایی ظاهری را دوست دارد و سعی می‌کند که در امکان عمومی و مناسب ها به بهترین شکل ممکن حضور پیدا کند که به همین دلیل استفاده از لوازم آرایش به امری مهم تبدیل شده، میکاپ به معنی برجسته سازی اجزای صورت و محو نواقص صورت است و اگر میکاپ را طور صحیح انجام نشود چهره شخص حالت مصنوعی به خود می‌گیرد. با انجام خدمات میکاپ صحیح می‌توانید عیب‌‌‌‌های صورت خود را تا حد امکان کاهش داده و زیبایى صورت خود را چندین برابر کنید.

 

ارائه خدمات میکاپ

ارائه خدمات میکاپ سالن سارا صالحی با بهره گیری از بهترین برند‌‌‌‌های روز دنیا با ضمانت ماندگار حداقل 24 ساعته بهترین وبروزترین‌‌‌‌های میکاپ در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت ما دانسته‌‌‌‌های خود را از سراسر دنیا در قالب میکاپی با سلیقه وخواست شما و هرانچه شما از ما بخواهید در اختیارتان قرار خواهیم داد، دانش اموخته ی میکاپ از آکادمی سامر خوزامی، هلدر ماروچی ،شفق نوروزوا چهره سازان ،سازمان فنی حرفه ای تهران با استفاده از برند‌‌‌‌های مطرح دنیا (HUDABEUTY ,ESTEELAUDER ,MAC ,lauramercier ,tarte و...)

 

فرق گریم با میکاپ

فرق گریم و میکاپ در چیست؟ گریم به معنی به کار بردن تکنیک سایه و روشن جهت اصلاح چهره شخص است و گریم همیشه بدون رنگ و فقط با سایه روشن همراه است، از گریم برای پوشاندن بخش هایی از صورت که ایرادی دارد استفاده می‌شود و معمولا با استفاده از تکنیک سایه روشن و یا استفاده از رنگ‌‌‌‌های تیره تر و یا روشن تر ایراد‌‌‌‌های صورت را محو می‌کنند.

میکاپ به معنی آرایش صورت با مواد آرایشی است؛ همان آرایش عادی صورت را میکاپ می‌گویند، توجه داشته باشید که در میکاپ به چهره رنگ می‌دهیم تا چهره شخص جذاب تر و زیباتر شود و میتوانید با سالن سارا صالحی، یکی از بهترین سالن زیبایی کرج این حس زیبایی رو تجربه کنید

 ارائه خدمات میکاپ
 ارائه خدمات میکاپ
 ارائه خدمات میکاپ
 ارائه خدمات میکاپ
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

پربازدیدترین مطالب

menusearch
sarasalehibeauty.com